محمد علی رضایی جمعه 7 خرداد 1395 09:58 ب.ظ نظرات ()


هنوز مشخص نیست عنوان این قسمت چه خواهد بود. سریع و خشن 8 ؟ خشن8 ؟ سریع 8؟ یا شاید بازهم شاهده کوتاه تر شدن ان باشیم مثل F8 ؟ اما به هر حال فیلمبرداری این عنوان آغاز شده و یک بازیگر سرشناس و خوش چهره به نام "Charliz Theron" که در فیلمهایی چون "Mad Max : Fury Road" و "Snow White and the Huntsman" نقش آفرینی کرده در این قسمت از سریع و خشن حضور خواهد داشت اما نه به عنوان یار "Vin Diesel" بلکه به عنوان یک تبهکار !
نامی که برای او در این فیلم انتخاب شده است "سایفر" میباشد که شاید به معنی این است که او یک استاد فنی و یا  ماموری امنیتی است؛ظاهرا هنوز باید برای جزئیات بیشتر منتظر بمانیم تا شاید بالاخره متوجه شویم که حتی فیلمبرداری ها در کجا انجام خواهند شد.در لیست بازیکنان نیز کمی تغییرات داشتیم و در حال حاضر بازیگران تیم عبارتند از : دایان جانسون، میشل رودریگز، تیرس گیبسون، لوداکریس، جیسون استاتهام، لوکاس بلک و ناتالی امانوئل و اسکات ایستوود و کریستوفر هیوجو .

بازهم مثل همیشه متاسفانه باید گفت که این عنوان پال واکر معروف را در لیست خود ندارد و البته وین دیزل به روش های متفاوتی احساس دلتنگی خود برای او را ابراز میکند،اما ایا این عنوان بدون پال واکر اینبار نیز موفق خواهد بود ؟

منبع : 30nama.net